|
|
|
|
|
|
|
|
De aula van het Schoonhovens College is gebouwd in de vorm van een klassiek theater. Het is een schitterende plek om voorstellingen te geven en daar wordt dan ook goed gebruik van gemaakt. Sinds het jaar 2000 wordt de Shownight georganiseerd. Dit is het podium voor aanstormend talent! Leerlingen met (ontluikend) talent voor muziek, zang, cabaret, dans etc. krijgen de mogelijkheid op te treden voor een groot publiek in, zoals gezegd, een echte theateromgeving.
De Shownight wordt georganiseerd voor en door leerlingen. Niet alleen treden zij op, maar ook verzorgen zij de techniek, het decor, licht en geluid. Iedereen mag zich opgeven. Aangezien er echter elk jaar enorm veel leerlingen staan te trappelen om mee te doen, wordt er een auditie gehouden. Een team van leerlingen beoordeelt de acts en besluit welke acts mogen optreden. Bij de keuze van de acts speelt originaliteit een belangrijke rol.
Bij de Shownight zie je allerlei “soorten” leerlingen op het toneel staan: de brugklasleerling staat naast de leerling uit atheneum 6, de groep dansers staat naast de leerling die het aandurft in zijn eentje een lied te zingen. En allemaal krijgen ze een daverend applaus. Elke avond zit de aula vol (300 personen). Het spektakel vindt plaats gedurende drie avonden in februari. Bovendien is er een matinee voor de leerlingen van groep 8 van de basisscholen.
De Shownight ontroert en verrast, laat je lachen en stil worden.
|
|
|
|
| Agenda
|
| mei |
|
| 14 |
excursie Delft vwo 3 |
| 14 |
start centraal examen |
| 17 |
Hemelvaartsdag |
| 18 |
vrij |
| 22, 23 en 25 |
excursie havens R'dam AP, klas 2 |
| 28 |
Tweede Pinksterdag |
29 t/m 6 juni |
uitwisseling Waldbröl |
| 6 |
poldersurvival klas 2 |
| 7 |
poldersurvival klas 1 |
Zie verder onder Kalender / Jaaroverzicht
|
|