Zoeken
ELO
Magister
Aura
School gids
Zermelo
13 mei 2022

4 en 5 vwo op speeddate

Jaarlijks organiseert Rotary Schoonhoven voor leerlingen uit 4 en 5 vwo van het Schoonhovens College en de Willem de Zwijger een zogenaamde ‘speeddate’ met mensen uit diverse werkvelden. Dit jaar vonden de gesprekken plaats op onze school, locatie Albert Plesmanstraat.

Als voorbereiding op de studiekeuze van onze leerlingen is een ontmoeting met het echte werkveld een mooie aanvulling op het LOB-programma van onze school. In een ontspannen setting, in vier rondes van 10 minuten, kunnen leerlingen zich oriënteren op specifieke beroepen.

Rotary Schoonhoven doet elk jaar weer enorm haar best om zoveel mogelijk mensen met verschillende beroepen uit te nodigen. Zo waren dit jaar onder andere een bouwkundige, een huisarts, een psycholoog, een journalist en een klimaatdeskundige aanwezig.

Terug naar overzicht