Zoeken
ELO
Magister
Aura
School gids
Zermelo
21 februari 2022

Bij het vak Art-Fusion, dat in mavo 3 gegeven wordt, komen alle creatieve vakken samen: beeldende vorming, muziek, theater, dans en CKV. Op 16 februari was er een Doe Dag.

Op deze Doe Dag brachten onze leerlingen een bezoek aan een culturele instelling in de omgeving. Ze konden dit jaar kiezen uit een bezoek aan het Arto Theater, Ontwerpbureau Roax en De ExpresZie! loods in Lopik. Op elke locatie kregen ze een rondleiding en zijn ze zelf aan de slag gegaan.

De activiteiten
Arto: een workshop grimeren
Roax: een eigen ontwerp printen op een t-shirt
ExpresZie!: een eigen song schrijven en uitvoeren

Op deze manier maken onze leerlingen kennis met hun eigen culturele omgeving. Kunst en creativiteit zijn nooit ver weg! Ook krijgen ze inzicht in wat er mogelijk is met een creatieve vervolgopleiding.
De dag werd afgesloten met mooie zelfgemaakte producten.

Terug naar overzicht